Квитки

Home / Квитки

 

 

 «Магія імпресіонізму. Моне. Ренуар».

 

Декілька тематичних частин занурять вас у фантастичний вир барв та образів. Перший блок буде присвячено одному з засновників імпресіонізму, Клоду Моне. Літнє тепло, соковита зелень, квіти, прозора вода та дуже багато сонячного світла. Справжня насолода для очей та серця!

Друга частина виставки – творчість Огюста Ренуара, ще одного з найвідоміших у світі представників імпресіонізму. Хоча його шлях до визнання не був надто легким та безхмарним, твори Ренуара  – це абсолютне тепло, м’якість та переливи кольорів.

Третій блок експозиції представить вам яскраву суміш з творів ще декількох представників течії. Хто це буде? Нехай це поки що лишиться сюрпризом. Завітайте до «Артерії» за повнотою вражень!

 

Dali.Digital.Surrealism

Експериментальна цифрова експозиція Dali.Digital.Surrealism – це масштабний відео-арт, натхненням для якого стала творчість майстра сюрреалізму Сальвадора Далі.

Цифрові проекції транслюються на всі стіни зали, що створює об’ємну панорамну картину.

Також на вас чекають естампи Далі до поеми Данте Аліг’єрі «Божественна комедія» (1320 р.) та навіть екскурсія доповненої реальності! Роботи “оживуть” за допомогою планшетів.

У 1951 році пан Сальвадор розпочав роботу над графічною серією до “Божествтенної комедії” Данте. Художник працював дев’ять років та створив по одній акварелі на кожну тисячу рядків поеми.

Пізніше ця серія була втілена у графіці на замовлення французського видавця Жозефа Форе.

На створення п’яти тисяч гравюр пішло три з половиною тисячі дерев’яних дошок та п’ятдесят п’ять місяців кропіткої праці.

І досі вважається, що вони мають кольори неперевершеної якості і це максимально наближає графіку до живопису.

 

Босх. Химери, що оживають!

Де в столиці знайти Сад земних насолод? Зазирніть у світ найзагадковішого митця Північного Відродження за допомогою сучасних технологій!
У культурно-мистецькому центрі Artarea на вас чекає унікальна візуальна інсталяція за мотивами творчості Ієроніма Босха.

Босх створив не просто власний стиль, а майже окремий художній  напрям. Численні послідовники та учні наслідували його манеру, техніку і навіть персонажів і цілі сюжети.
Тому мистецтвознавцям буває важко точно визначити реальну кількість оригінальних робіт майстра. Через це творчий спадок митця доволі умовно поділяють на ранній та пізній періоди.
Фантазійний світ, сповнений християнськими мотивами, чудернацькими рослинами, квітами, фруктами. Світ, що населяють грішники, діви, янголи, демони та неймовірні химери.
Саме  це і є найголовнішою загадкою Босха, яку кожен  може розгадати у свій власний спосіб.

 

«Пікассо: періоди геніальності»

Artarea представляє нову цифрову інсталяцію «Пікассо: періоди геніальності».

На вас чекають проекції, голограми, візуальні метаморфози за мотивами творчості найпліднішого художника ХХ століття.

Різні часи, погляди, смаки, музи та захоплення у власній періодичній системі великого митця!

Будні дні (ср-пт)

Святкові та вихідні дні (сб-нд)