Про нас

slide
photo_images

Укійо-е. Мистецтво мінливого світу

«Секрети геніальності: 100 невідомих творів Івана Марчука» - це масштабний проєкт, що охоплює близько 50 років творчості видатного українського художника. Іван Марчук – український живописець, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка, член наукової ради Міжнародної академії сучасного мистецтва в Римі. Працює і живе в Києві. Мистець винайшов унікальну техніку виконання, що має назву «пльонтанізм».

Завдяки мультифункціональності простору, мистецтво фактично будь-якої концептуальної спрямованості сприймається глядачем комплексно. Емоційна складова глядацького сприйняття у класичній галереї підкріплюється синкретичним мистецтвом digital галереї.За мотивами творчості світових художників ми створюємо авторський відео-арт. Завдяки цьому, у буквальному сенсі, відвідувачі галереї потрапляють у світ картин, що оживають та рухаються, переплітаються між собою. Таким чином, у глядачів з’являється можливість зануритись у інший вимір, розпочати подорож у підсвідоме авторів та потрапити у світ їх художніх видінь.

mask_group
mask_group1

Традиційно, до кожного проєкту команда ARTAREA створює мультимедійну бібліотеку, якою можна користуватися скануючи QR-коди. Таким чином, ми створюємо інформаційну мапу зі спеціальним авторським контентом. Відвідувачі мають можливість читати тексти або слухати спеціальні аудіо-доріжки про мистецтво за допомогою особистих гаджетів.Однією з найважливіших місій команди ARTAREA є популяризація сучасного українського мистецтва. Ми надаємо простір для презентації творчого доробку сучасних українських художників. Технологічні можливості digital галереї сприяють переосмисленню та висвітленню українських культурних надбань та мистецьких течій.