Про нас

Home / Про нас

 

 

 

Про нас

ARTAREA – це мистецький простір, що складається з різних платформ: класичної галереї (дві зали для експонування живопису, графіки та скульптури) та унікальної digital галереї. Ми відтворюємо мистецтво живопису за допомогою новітніх технологій у мультимедійні експозиції (авторський відео-арт тематичної спрямованості актуальних експозицій у галереї).

Наша команда досліджує та відновлює історичні мистецькі течії; надає простір для презентації творчих надбань сучасних мистців.
Завдяки технічній мультифункціональності простору, мистецтво фактично будь-якої концептуальної спрямованості сприймається глядачем комплексно. Емоційна складова глядацького сприйняття у класичній галереї підкріплюється синкретичним мистецтвом digital галереї.

Офіційним організатором виставок є ТОВ КМК «АРТ ЕРІЯ».

Освітньо-комунікативна платформа

Під кожен проєкт ми розробляємо спеціальний інформативний контент, що міститься в аудіо форматі і текстах мультимедійної бібліотеки (QR-коди).
Проводимо авторські та кураторські екскурсії, лекції, майстер-класи і творчі зустрічі.

Соціальний аспект

Ми пропонуємо пільгові комплексні заходи для людей, які потребують матеріальної підтримки. Тому відвідування мистецького простору ARTAREA диферінційоване для різних соціальних груп: безкоштовний вхід для дітей з дитячих будинків; знижка для представників пільгових категорій.
Усі матеріальні надходження до мистецького простору спрямовуються на створення нового контенту, розвиток нових напрямків та функціонування ARTAREA.

Наші плани

З 2020 року команда ARTAREA планує розширення простору у вигляді додаткових майданчиків для втілення нових проектів.

Довідки за телефоном: +38 (098) 468-89-82; +38 (094) 927-38-76.

 

Виставки в Artarea

 

Час роботи

п’ятниця ( 11:00 – 20:00 )
субота ( 11:00 – 20:00 )
неділя ( 11:00 – 20:00 )